IMG_9941 (1)Poslední květnový víkend se konal 3. a 4. nominační závod do juniorské reprezentace. Ve středočeských Kralupech nad Vltavou se závodila při teplotách charakteristických spíše pro subtropické podnebné pásmo. Brankové kombinace ve vlnách a válcích bývalé vorové propusti vytýčili juniorští trenéři – Kamil Křempek a Pavel Přindiš. A výsledek? Ve finálním složení juniorského týmu je ještě celá řada neznámých. Ve všech kategoriích se pojede o třetí místa, první a druhá místa jsou již téměř na 100% jistá. Definitivně ale tedy rozhodne až poslední nominační závod, který se koná v rámci Českého poháru Skupiny ČEZ ve vodním slalomu v pražské Troji 10. června.

Letošní poslední nominace bude obzvlášť zajímavá, protože trojský Český pohár SKupiny ČEZ  bude pořádán ve velkém stylu. Nebude chybět velkoplošná obrazovka, Dan Stach jako komentátor, bohaté občerstvení a další příjemné vymoženosti, na které jsme si již všichni zvykli na Trnávce. Navíc se ale očekává i vysoký počet diváků. Jelikož závod je současně Mistrovstvím České republiky dospělých, můžeme se těšit také na živý přímý přenos České televize. O něčem takovém se donedávna nezdálo ani naším nejlepším seniorům, natožpak juniorům.

O definitivním složení juniorského mančaftu Vás budeme informovat co nejdříve po dojetí posledního závodu v Troji. Určitě přijďte fandit, bude to velký.